Auto komis Wrocław

Auto komis Wrocław

Jesteś zainteresowany zakupem samochodu, gdyż twojego starego pojazdu nie opłaca się już naprawiać. Niestety nie możesz pozwolić sobie na zakup nowego auta z salonu, nie wiesz też jakiej marki chcesz pojazd.
Auto komis Wrocław ma ofertę skierowaną właśnie do ciebie.

Auto komis Wrocław – szeroki wybór modeli aut

Auto komis Wrocław ma w sprzedaży szeroką flotę samochodów, różnych producentów i roczników. Są samochody przeznaczone dla rodzin z dziećmi, jak i studentów, którzy nie dysponują dużym budżetem, jak i marki ekskluzywne. W ofercie auto komis Wrocław są również samochody sportowe oraz terenowe.
Wszystkie są sprawne oraz serwisowane. Na każdy pojazd auto komis Wrocław udziela gwarancji.
auto komis Wrocław istnieje możliwość rozłożenia spłaty na uczciwe raty.

Auto komis Wrocław – samochody osobowe, jak i ciężarowe

Komis w swojej ofercie posiada również samochody ciężarowe i dostawcze. Wszystkie są renomowanych marek takich jak np. Volvo, co gwarantuje ich trwałość i wytrzymałość

Auto komis Wrocław – sprzedaj nam swój pojazd

auto komis Wrocław istnieje również możliwość sprzedania swojego samochodu. Pracownicy mogą przyjechać w wyznaczone przez ciebie miejsce
i odholować twój pojazd, jeśli jest niesprawny. Kosztorys jest wykonywany przez doświadczonego rzeczoznawcę, co gwarantuje uczciwą wycenę.
Auto komis Wrocław cieszy się renomą i świetnymi opiniami, które wystawiają klienci. Komis pomaga również w załatwieniu wszelkich formalności i jest do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kup samochód w auto komis Wrocław.