We Wrocławiu z łatwością zarówno sprzedasz samochód używany jak i kupisz go w okazyjnej cenie. Szeroka oferta auto komis Wrocław pozwala na znalezienie wymarzonego modelu samochodu w przystępnej cenie, na który nie moglibyśmy sobie pozwolić w przypadku zupełnie nowego modelu. Samochody są skupowane zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju, najczęściej w Niemczech, we Francji i we Włoszech. Wszystkie samochody mają dostępną historię użytkowania i pochodzą z legalnych źródeł. Dodatkowo auto komis Wrocław dba o to, aby miały aktualny przegląd techniczny.

Auto komis Wrocław – sprzedaż popularnych marek z silnikiem diesla

W Polsce ciągle popularne są solidne samochody z silnikiem diesla, które można zakupić po okazyjnej cenie, dzięki sprowadzaniu z zagranicy. Dzięki temu, że w kraju pochodzenia użytkowane były na dobrej jakości nawierzchniach, nie są bardzo wyeksploatowane. Mimo, że często posiadają duży przebieg można je z powodzeniem użytkować przez wiele lat. W ramach umowy kupna możemy uzyskać 12 miesięczną gwarancję, na stan mechaniczny pojazdu. Auto komis Wrocław daje każdemu klientowi możliwość wymiany samochodu na inny w ciągu 7 dni od zakupu. Szczególnym powodzeniem cieszą się samochody marki Audi.

Auto komis Wrocław – skup aut używanych

Jak wiadomo potrzebnymi dokumentami są dowód rejestracyjny pojazdu, a także karta pojazdu, na której musi widnieć sprzedający, a jeśli jest inaczej powinien posiadać pełnomocnictwo od właściciela pojazdu. Potem z reguły następuje jazda próbna, dzięki której pracownik auto komis Wrocław może ocenić stan poszczególnych układów w pojeździe. Koniecznym elementem jest także kontrola techniczna pojazdu na podnośniku w auto komis Wrocław. Pracownicy auto komis Wrocław sprawdzają jeszcze obligatoryjnie, czy pojazd nie znajduje się w rejestrze egzekucyjnym, czy nie jest przedmiotem trwającego leasingu, bądź nie jest samochodem na niespłacony jeszcze kredyt. Na końcu auto komis Wrocław dokonuje wyceny pojazdu i poza stanem technicznym, bierze pod uwagę także rocznik, markę pojazdu, a także popyt na dany model na rynku.