W Warszawie jest wiele wypożyczalni zajmujących się wynajmem samochodów. Jednym z nich jest Foxrent wynajem samochodów Warszawa. Z pośród oferty wielu wypożyczalni wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, a także wynajmowaniem aut które mają nie więcej niż 2 lata. Flota samochodowa jest stale wymieniana aby zapewnić gwarancję bezpieczeństwa podróżującym.

Foxrent wynajem samochodów Warszawa – bezgotówkowy wynajem nowego samochodu

Jeśli miałeś wypadek i nie byłeś jego sprawcą przysługuje Ci samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. Nie musisz wybierać samochodu zastępczego z warsztatu w którym naprawiany jest twój samochód, możesz skorzystać z Foxrent wynajem samochodów WarszawaFoxrent wynajem samochodów Warszawa zaoferuje Ci samochody marki Toyota lub BMW, stawia zatem na solidność i niezawodność. Firma Foxrent wynajem samochodów Warszawa zapewnia możliwość korzystania z samochodu zastępczego do momentu zakończenia naprawy samochodu.

Foxrent wynajem samochodów Warszawa – wynajem krótko i długoterminowy

Firma Foxrent wynajem samochodów Warszawa oferuje możliwość wynajmu samochodu do 30 dni i powyżej tego terminu. Im dłuższy wynajem, tym niższa cena za dzień wypożyczenia. Foxrent wynajem samochodów Warszawa zapewnia, że flota jest objęta ubezpieczeniami OC i AC, a wynajem także ubezpieczeniem NNW.
Dodatkowo Foxrent wynajem samochodów Warszawa swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Dla tych drugich oferuje coś w rodzaju leasingu, czyli średnioterminowy wynajem samochodów na okres od 1 do 12 miesięcy. W Foxrent dla samochodów zastępczych nie obowiązuje kilometrówka, natomiast w przypadku wynajmu limit wynosi 100 km na dobę, a za każdy następny trzeba dodatkowo zapłacić niewielką sumę.