Lubimy zadbane samochody, służące nam dłużej, bowiem brud, pleśń, grzyby, drobnoustroje, a także zarysowania i zabrudzenia karoserii nie tylko wpływają negatywnie na estetykę pojazdów, ale mogą wpływać także na funkcjonowanie poszczególnych elementów w samochodzie, jak np. klimatyzacja. Dlatego kompleksowa kosmetyka samochodowa cieszy się coraz większym powodzeniem.

Kompleksowa kosmetyka samochodowa – czyszczenie tapicerki i klimatyzacji

Tapicerka w naszym samochodzie, choćbyśmy nie wiem jak uważali z czasem ulega zabrudzeniu, zwłaszcza jeśli nie używamy ściąganych do prania pokrowców. Kompleksowa kosmetyka samochodowa może nas jednak w tej sytuacji uratować. Dzięki usłudze za pomocą specjalnej pianki i pod ciśnieniem usunięte zostaną wszelkie zabrudzenia. Do czyszczenia klimatyzacji, kompleksowa kosmetyka samochodowa wykorzystuje ozonowanie, dzięki czemu możemy pozbyć się bakterii, grzybów i pleśni i znów oddychać świeżym powietrzem.

Kompleksowa kosmetyka samochodowa – czyszczenie, polerowanie i zabezpieczanie lakieru

Profesjonalna firma zapewni naszemu samochodowi spa, gdyż czyszczenie lakieru będzie odbywało się z użyciem pary. Polerowanie lakieru to precyzyjna kompleksowa kosmetyka samochodowa, w której, po ocenieniu grubości lakieru, specjalista dokonuje ścierania jego porysowanej warstwy. Zabezpieczanie lakieru to używanie wosku lub powłoki polimerowej, ceramicznej, teflonowej lub kwarcowej. Kompleksowa kosmetyka samochodowa w zakresie odzyskania blasku lakieru kończy się na tym etapie.

Kompleksowa kosmetyka samochodowa – najlepsza jeśli przymierzamy się do sprzedaży pojazdu
Jeśli chcemy sprzedać samochód zabiegi pomogą nam uzyskać lepszą cenę. Wypielęgnowany samochód zostanie szybciej sprzedany. Kompleksowa kosmetyka samochodowa umożliwia także polerowanie reflektorów.