Decydując się na leasing samochodów dostawczych możemy skorzystać z oferty leasing Volkswagen użytkowe. W ofercie mamy leasing operacyjny z możliwością wykupu bądź rezygnacji z samochodu po okresie leasingu Volkswagen użytkowe. W ofercie leasingu mamy zagwarantowaną w umowie możliwość kupna samochodu po zakończeniu umowy leasingu, na określony procent wartości samochodu.

Leasing Volkswagen użytkowe – niskie raty wiele korzyści

W ofercie leasingu samochodów użytkowanych w ramach działalności gospodarczej mamy niskie raty, pozwalające na swobodne prowadzenie firmy, bez konieczności zaciągania kolejnych kredytów. Dodatkowo nie wszystkie rodzaje leasingu Volkswagen użytkowe wymagają opłaty wstępnej. Wysokość raty miesięcznej można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Dzięki temu otrzymujemy w ramach leasingu Volkswagen użytkowe samochód na bardzo korzystnych warunkach, który możemy eksploatować przez cały okres trwania leasingu.

Leasing Volkswagen użytkowe – serwis w ramach umowy

Na czas trwania umowy leasingu Volkswagen użytkowe można korzystać z przeglądów technicznych i autoryzowanego serwisu. Umowa leasingu Volkswagen użytkowe jest zawierana na okres od 2 do 5 lat. W tym czasie nasza firma swobodnie będzie się rozwijać, a w razie awarii samochód leasingowany zostanie poddany naprawie przez mechaników z dużym doświadczeniem, którzy nieustannie się kształcą i zdobywają nowe kwalifikacje, w celu dogłębnego poznania nowych technologicznych rozwiązań, wpływających na szybsze tempo prac i jeszcze większą precyzję. Leasing Volkswagen użytkowe – finansowe oszczędności dla firmy.