Myjnia ręczna Kraków to miejsce z którego korzysta coraz więcej osób. Lakiery na samochodach są bardzo delikatne i nie zawsze myjnie automatyczne myją tak jak powinny. Zauważyć możemy liczne, minimalne rysy, które dobierają estetyczny wygląd. Natomiast myjnia ręczna Kraków dba i pielęgnuje wszystkie aspekty. Pracownicy są odpowiednio szkoleni pod względem zastosowania odpowiednich środków chemicznych, jak i ostrożności w myjnia ręczna Kraków.

Jakie usługi oferuje myjnia ręczna Kraków?

W myjni ręcznej wszystko odbywa się ręcznie przez odpowiednio przeszkolone osoby. Najczęściej usługi obejmują mycie całego samochodu, nadwozia, podwozia, szyb, odkurzania wnętrza, czyszczenie wycieraczek, wycieranie kurzu, nabłyszczanie plastikowych części i inne. W większości przypadkach wszystko odbywa się od razu, na poczekaniu, Jednak w większej ilości usług konieczne jest zostawienie samochodu na dłużej. Każda czynność wykonywana jest za pomocą odpowiednich gąbek, ścierek, wraz z odpowiednimi środkami chemicznymi, czyszczącymi, z należytą starannością. Myjnia ręczna Kraków to miejsce, gdzie samochód zostanie idealnie umyty i wyczyszczony, dodatkowo zabezpieczony.

Myjnia ręczna Kraków – dodatkowo

Oprócz podstawowych usług myjnia ręczna Kraków oferuje dodatkowo możliwość skorzystania z auto detailing. Dużym zainteresowaniem cieszy się także konserwacja odpowiednich części, przed korozją, uszkodzeniami. Za niewielką dopłatą myjnia ręczna Kraków nakłada bardzo trwały wosk polimerowy. Popularnością cieszy się także nakładanie powłoki Nano na szyby samochodowe mająca na celu lepsze odprowadzanie deszczu podczas jazdy. Myjnia ręczna Kraków to idealne miejsce, jeśli chcemy w odpowiedni sposób zadbać o własny samochód.