OKLEJANIE SAMOCHODÓW KRAKÓW

OKLEJANIE SAMOCHODÓW KRAKÓW

Od pewnego czasu oklejanie samochodu folią to coraz popularniejsze rozwiązanie jeśli chcemy zmienić kolor swojego samochodu. Głównym argumentem „za” jest fakt, iż w porównaniu do lakierowania jest to znacznie łatwiejsza, szybsza a co najważniejsze oszczędniejsza forma diametralnej zmiany designu naszego pojazdu. W naszym warsztacie oklejania samochodów Kraków pomysł ten podpatrzyliśmy jak inni, u naszych zachodnich sąsiadów i dotarło do nas jak świetne jest to rozwiązanie. Co za tym idzie, na rynku jest coraz więcej zakładów zajmujących się montażem folii samochodowej. Podpowiemy Ci jeśli zastanawiasz się gdzie profesjonalnie wykonać oklejanie samochodów Kraków ! Mamy tutaj grono rzetelnych i skrupulatnych fachowców, którzy świetnie znają się na rzeczy i zrobią to profesjonalnie. Podkreślamy zatem, że jest to świetne rozwiązanie dla ludzi potrzebujących urozmaicenia dla swojego pojazdu. Nasza firma wykonująca oklejanie samochodów w mieście Kraków oferuje usługi takie jak: reklama ma pojazdach, zmiana koloru samochodu, przyciemnianie szyb oraz rozklejanie samochodu, czyli inaczej demontaż starych oklein. A wszystko to za minimalne koszty oraz maksimum zadowolenia, co potwierdzić może spore grono naszych klientów.
Chcąc państwu przybliżyć sens oklejania samochodów, jako załoga firmy oklejanie samochodów Kraków opiszemy pokrótce na czym polega każda z form oraz jakie daje korzyści.
W przypadku reklam samochodowych jest to najlepsza z możliwych mobilna kampania marketingowa. Jak wiadomo, samochodów służbowych używamy na co dzień mijając tysiące innych samochodów i ludzi. Warto zatem zastanowić się ilu potencjalnych klientów mogłoby dostrzec nasze reklamy i potraktować nasz samochód jako nośnik reklamy dla naszej firmy, gdyż jest to świetna promocja marki. Warto również wspomnieć, że naklejki drukujemy na maszynach świetnej jakości w bardzo wysokiej rozdzielczości, dzięki temu jakość druku jest niemalże fotograficzna. Ponadto biorąc pod uwagę fakt, że projekt bywa bardzo złożony, gwarantujemy, że nasi graficy są doświadczonymi specjalistami, a wykonanie projektu będzie przebiegało z dużą starannością.

Kolejna forma to całościowe oklejanie samochodów folią (inaczej CAR WRAPPING), czyli całkowita zmiana koloru naszego pojazdu lub częściowe oklejanie. Warto również wspomnieć o przewadze oklejania nad tradycyjnym lakierowaniem. Przede wszystkim oklejanie samochodów jest szybsze (około 3-4 dni robocze), tańsze, a przede wszystkim unikalne i niepowtarzalne, gdyż daje efekty, których nie można osiągnąć zwykłym lakierowaniem. Jest też bardziej praktyczne, z tego względu iż folia w dużym stopniu pomaga ochronić lakier od różnorodnych uszkodzeń związanych z warunkami atmosferycznymi, czy choćby nawet myciem samochodu na myjni samochodowej. Jest to zdecydowanie największa zaleta, dlatego też w naszym warsztacie oklejania samochodów (Kraków) istnieje możliwość oklejenia go bezbarwną, przezroczystą folią wyłącznie w celu ochrony karoserii. Oprócz tego ważny również jest fakt, że w dowolnej chwili gdy kolor już się nam znudzi albo nie spełni naszych oczekiwań, folię można zdemontować i bez żadnych oznak kleju powrócić do oryginalnego koloru samochodu. Jesteśmy też przygotowani na fantazje nazych klientów, dlatego w naszym zakładzie oklejania samochodów Kraków właśnie oferujemy państwu kilkadziesiąt różnych kolorów, w tym błyszczących jak i zarówno matowych. Ponadto posiadamy do Państwa dyspozycji również folie imitujące carbon (najczęściej stosowane na maskę, spojlery) czy też między innymi folie typu kameleon, które zmieniają barwę w zależności od kąta padania światła. Może kupiłeś używany samochód, ale nie odpowiada Ci jego kolor? Firma wykonująca oklejanie samochodów Kraków pomoże Ci rozwiązać Twój problem!
Jeśli chodzi o rozklejanie samochodów, warto wspomnieć iż większość folii posiada gwarancję od 5 do nawet 10 lat! Demontażu folii najlepiej dokonać w tym właśnie okresie gwarancyjnym i tak zawsze zalecamy naszym klientom. Jeśli folia była prawidłowo nałożona, po usuwaniu nie powinien zostać żaden ślad na lakierze. Jeśli folia nie była przyklejona w naszym zakładzie oklejania samochodów Kraków podejmujemy zawsze próbę, sprawdzając przy tym typ folii jaką oklejony był samochód oraz stan lakieru.
Oferujemy Państwu również profesjonalne przyciemnianie szyb. Jest to jedna ze specjalizacji wykonywanych przez naszych doświadczonych fachowców. W naszym warsztacie oklejania samochodów Kraków folie posiadają kilka stopni przyciemnienia do wyboru w zależności od potrzeb klientów. Oprócz udoskonalenia wyglądu naszego samochodu, przyciemnianie szyb jest także dobrym rozwiązaniem ze względu na odbijanie promieni słonecznych dzięki czemu samochód w upalne dni nie nagrzewa się w tak szybkim tempie(nasze folie posiadają atesty). Oprócz tego folia do przyciemniania wzmacnia szybę i w razie jej rozbicia trzyma rozbite szkło uniemożliwiając wpadnięcie odłamków szkła do kabiny. Kolejną zaletą jest większy poziom dyskrecji przy ciemnych szybach, gdyż folia ogranicza widoczność z zewnątrz.
Wszystko to oferujemy w naszej firmie zajmującej się oklejaniem samochodów Kraków.
Oklejanie samochodów to odpowiedzialne zadanie wymagające precyzji, staranności oraz profesjonalizmu. Wszystkie te cechy oferuje nasz zakład oklejania samochodów Kraków. Nasi fachowcy posiadają wysoko rozwinięte umiejętności w tym zakresie co umożliwia im pracę na najwyższym poziomie, a Państwu gwarantuje zadowolenie. Warto również podkreślić, iż pracujemy na produktach wysokiej jakości oferowanych przez producentów wiodących marek w branży samochodowej.
Dodatkowo w naszym zakładzie oklejania samochodów Kraków gwarantujemy pomoc w znalezieniu jak najlepszych dla Państwa rozwiązań na oklejanie samochodów w naszej firmie oraz fachowe doradztwo naszych specjalistów, tak aby wkomponować się w Państwa oczekiwania. Z chęcią pomożemy w zaprojektowaniu i urzeczywistnieniu wizji naszych klientów, oferujemy doradztwo na najwyższym poziomie.