Wybierając się w dowolny zakątek świata samolotem i jadąc na lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, oddalone od naszego miejsca zamieszkania, nie musimy zamawiać taksówki i wydawać majątku. Z powodzeniem wykorzystamy własny samochód i dojedziemy na miejsce we właściwym czasie. Nie musimy też korzystać z pomocy rodziny i znajomych, aby naszym samochodem odstawili nas na lotnisko, po czym pojechali zostawić samochód pod naszym domem. Szkoda ich fatygi. Nie ważne, czy wybierasz się na długi urlop w Egipcie lub w Dubaju, czy wyjeżdżasz na weekendową delegację do Rzymu, możesz swój samochód zostawić na parkingu Pyrzowice.

Parking Pyrzowice – 4 parkingi, szeroka oferta

Międzynarodowy Port Lotniczy w Katowicach zapewnia swoim klientom korzystanie z aż czterech parkingów, na których miejsce można zarezerwować przez internet. Bardzo wygodna forma dla pasażerów często podróżujących w delegacjach, którzy nie mają komu powierzyć swojego samochodu. Parking Pyrzowice niestrzeżony znajduje się blisko wejścia do terminala lotniczego. Przy lotnisku można znaleźć dwa parkingi niestrzeżone, które można a nawet należy zabukować online. Zmniejszy to ryzyko, że nie znajdziemy miejsca parkingowego w wybranej strefie. Ponieważ lotnisko dziennie obsługuje tysiące pasażerów, może się tak zdarzyć. Za dobę na parkingu niestrzeżonym trzeba zapłacić 5-6 zł, a najdłuższy czas na jaki można zarezerwować sobie miejsce na takim parkingu, zależny jest od naszych potrzeb bowiem górnych limitów nie ma. Musimy jednak pamiętać o uiszczeniu opłaty w automacie biletowym na parkingu Pyrzowice i nie zgubieniu biletu, aby nie musieć płacić wysokiej kary.
Parking Pyrzowice strzeżony daje możliwość postoju nawet 200 samochodom. Parking jest na bieżąco monitorowany, dlatego wyjeżdżając na wakacje bądź w odwiedziny do rodziny przebywającej na emigracji, mamy pewność, że nasze mienie jest właściwie chronione, w przeciwieństwie do tych którzy oszczędzając zaledwie kilka złotych zostawiają swoje samochody na parkingu Pyrzowice niestrzeżonym. Oczywiście raczej nikt nie ryzykuje oszczędzając tak drobne kwoty, wybór miejsc parkingowych związany jest raczej z krótkim pobytem w innym kraju, wyborem lotu krajowego i powrotem tego samego dnia lub po prostu brakiem miejsc na parkingach strzeżonych. Dlatego z wyprzedzeniem, online, należy rezerwować miejsca parkingowe.
Najbardziej dogodnym miejscem pozostawienia swojego samochodu na czas podróży lotniczej jest Parking Pyrzowice Premium. Skąd taka nobilitacja w nazwie dla parkingu? Poza systemem monitoringu, udogodnieniem jest tutaj położenie Parkingu Pyrzowice Premium. Bowiem znajduje się on najbliżej terminala przylotów. W związku z tym wracając z delegacji, czy z odwiedzin rodziny w Anglii, możemy szybko z terminala dostać się do samochodu i opuścić teren lotniska.

Parking Pyrzowice

Parking Pyrzowice to miejsce gdzie z powodzeniem możemy zostawić swój samochód, nie martwiąc się o ewentualną jego kradzież. Rezerwacji na Parkingu Pyrzowice najlepiej dokonywać online, aby przed wylotem gorączkowo nie szukać miejsca parkingowego i wprowadzić się w dobry nastrój przed planowanym lotem samolotem.