Plandeki mają wielorakie zastosowanie, głównie przy zabezpieczeniu transportu, ale także jako dachy prowizorycznych hal, czy jako pokrowce na łodzie, czy pontony.
Produkcja plandek odbywa się nieprzerwanie, gdyż nie wynaleziono lepszego, bardziej trwałego materiału zabezpieczającego transport. Jeśli posiadamy firmę transportową warto zainteresować się ofertą plandeki produkcja Nysa.

Plandeki Produkcja Nysa – zgrzewanie na ciepło materiału

Plandeki Produkcja Nysa opiera się na zgrzewaniu na ciepło materiału PCV. Plandeki produkcja Nysa wykorzystuje do tego celu specjalistyczny sprzęt od renomowanego producenta. Materiał PCV jest najwyższej jakości, co gwarantuje plandeki produkcja Nysa, gdyż został sprawdzony w wielu testach na wytrzymałość i higroskopijność. Zgrzewanie na ciepło pozwala na uzyskanie jednolitej plandeki bez ubytków, która jest niezwykle wytrzymała.

Plandeki Produkcja Nysa – projekty reklamowe wykonywane na życzenie klienta

Każda plandeka może mieć swój oryginalny projekt. Plandeki produkcja Nysa dba o to, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów w zakresie grafiki, która ma się znaleźć na plandece. Reklama na plandekach wykonywana jest techniką wektorową i cyfrową. Pozwala to na stworzenie wzoru odpornego na czynniki atmosferyczne i ścieranie. Plandeki produkcja Nysa pośredniczy w ten sposób w reklamie zewnętrznej firm, stając się jej wykonawcą. Plandeki produkcja Nysa wykonuje zlecenia zarówno dla małych firm transportowych jak i dużych przedsiębiorstw. Warto korzystać z usług firmy, która ma duże doświadczenie na rynku.