Zepsuł Ci się samochód dostawczy należący do twojej floty. Masz sprawdzonego mechanika, jednak w tym momencie znajdujesz się daleko od miejsca prowadzenia działalności i tego warsztatu musisz więc skorzystać z najbliższego w okolicy. W przypadku awarii możesz dostać samochód zastępczy dostawczy, dzięki któremu przeładujesz swój towar i będziesz mógł kontynuować swoją pracę.

Samochód zastępczy dostawczy z OC sprawcy wypadku za darmo

Jeśli przydarzył Ci się wypadek, kolizja, czy stłuczka na drodze, której nie byłeś sprawcą, możesz ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Dodatkowo przysługuje Ci holowanie do warsztatu. Lawety przystosowane są do przewożenia samochodów ciężarowych, dzięki czemu zostanie on zabrany niezzwłocznie z miejsca wypadku. Samochód zastępczy dostawczy dostaniesz od ręki, nie musisz się o nic martwić. Warsztat posiada nie tylko osobowe samochody w razie wypadku ale także samochód zastępczy dostawczy. Możesz użytkować samochód zastępczy dostawczy przez cały okres napraw w twoim samochodzie.

Samochód zastępczy dostawczy z AC

Jeśli zagapiłeś się na drodze i wjechałeś w czyjś samochód, a w dodatku twój też ucierpiał, jeśli masz wykupione ubezpieczenie AC, możesz dostać samochód zastępczy dostawczy na tyle, na ile go potrzebujesz w czasie naprawiania twojego. Samochód zastępczy dostawczy jest bardzo pakowny dlatego na pewno zmieści się w nim cały potrzebny towar. Samochód zastępczy dostawczyjest ubezpieczony, dlatego nie musisz się martwić, w razie awarii zostanie objęty opieką. Jeśli będzie dostępny inny model, dostaniesz go zamiast tego awaryjnego.