Sprzedaż folii samochodowych online jest bardzo popularna. Często używana w celu reklamowych firmy, ochronnym samochodu, ale także dla estetyki, chcąc zmienić kolor karoserii. Sprzedaż folii samochodowych online prowadzona jest także w celu dużego zapotrzebowania na przyciemnianie szyb, które posiada wiele zalet. Oczywiście jest możliwość zamówienia stacjonarnie w większych miastach Jednak najlepiej zdecydować się na sprzedaż folii samochodowych online. Składamy odpowiednie zamówienie, podajemy dane, rozmiary, kolor jaki nas interesuje i czekamy na przesyłkę.

Sprzedaż folii samochodowych online – rodzaje

Rodzaj folii dobierany jest w zależności od czasu eksploatacji, od kształtu powierzchni oklejanej i wielu innych czynników. Sprzedaż folii samochodowej online posiada folie monomeryczną, polimerową, wylewną, OWV. Folia monomeryczna najczęściej przeznaczona jest na reklamę. Folia polimerowa jest bardziej elastyczna i również znajduje zastosowanie w reklamie, najczęściej na niewielkich i niekształtnych powierzchniach. Folia wylewna stosowana jest do oklejania całego samochodu w celu reklamy, bądź zmiany koloru pojazdu. Natomiast folia OWV stosuje się do przyciemniania szyb. Sprzedaż folii samochodowych online daje również możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie koloru i wzoru.

Sprzedaż folii samochodowych online – zalety zastosowania

Zastosowanie odpowiednich foli daje nie tylko ładny i atrakcyjny wygląd estetyczny. Szybka zmiana koloru całego samochodu w niższej cenie. Sprzedaż folii samochodowych online cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ jest to idealny sposób na ochronę samochodu przed korozją i warunkami atmosferycznymi. Świetnie chronią lakier przed promieniowaniem słonecznym nawet przez 5-6 lat. Sprzedaż folii samochodowych online zaleca jednak częstszą zmianę folii, jeżeli chcemy posiadać skuteczną ochronę.