Twój samochód ciągle ulega awariom. Ostatnio wymieniałeś klocki hamulcowe oraz rozrząd, a samochód ciągle nie jest w pełni sprawny. Jeżeli mieszkasz w okolicy Bochni, to warsztat samochodowy Bochnia Brzesko jest do twojej dyspozycji.

Warsztat samochodowy Bochnia Brzesko – najlepsi fachowcy i najnowocześniejsze technologie

Warsztat samochodowy Bochnia Brzesko wyposażony jest w najnowocześniejszy komputer diagnostyczny, dzięki temu każda awaria zostanie wykryta.
Pracownicy to najwyższej klasy mechanicy, blacharze, lakiernicy, czy też elektrycy i elektromechanicy, którzy poradzą sobie z każdą usterką. Posiadają oni doświadczenie i ciągle się dokształcają, co zapewnia im warsztat samochodowy Bochnia Brzesko.

Warsztat samochodowy Bochnia Brzesko– terminowe wykonanie usług

Warsztat samochodowy Bochnia Brzesko rozumie współczesnego klienta, który jest zapracowany i często dojeżdża swoim samochodem do pracy, stąd stara się szybko usuwać usterki. Warsztat samochodowy Bochnia Brzesko przywiązuje dużą wagę do jakości wykonywanych przez siebie usług. Wszystkie naprawy dokonywane są profesjonalnymi narzędziami. Mechanicy używają tylko oryginalnych części, które są rekomendowane przez producentów poszczególnych marek samochodów. Nie stosują chińskich zamienników.

Warsztat samochodowy Bochnia Brzesko – gwarancja na wykonywane usługi

Na wszystkie usługi i naprawy warsztat samochodowy Bochnia Brzesko udziela gwarancji. Ponadto przed samą naprawą mechanicy wykonują kosztorys i dopiero po jego zaakceptowaniu, przechodzą do naprawy. Firma stara się proponować możliwie najniższe ceny, przy zachowaniu najlepszej jakości usług.