Warsztat samochodowy Szczecin to miejsce, gdzie nasze pojazdy trafiają dość często z różnych powodów. Znajdują się tutaj wysokiej jakości, profesjonalne narzędzia, sprzęty, komputery, testy diagnostyki, które pozwalają na kompleksową obsługę klientów. Warsztat samochodowy Szczecin posiada także wykwalifikowany i doświadczony personel, którzy pomoże i doradzi w każdej sytuacji. Usługi dotyczą zazwyczaj napraw związanych z obsługą samochodów osobowych oraz dostawczych w tym także naprawy powypadkowe.

Warsztat samochodowy Szczecin – zakres usług

Warsztat samochodowy Szczecin posiada szeroką ofertę usług, dzięki czemu każdy znajdzie u nas pomoc. Głównym naszym zadaniem jest przeprowadzanie okresowych przeglądów, napraw i wymian części. Samochody z każdą awarią mogą do nas się zgłosić. Nasz personel swoje prace wykonuje solidnie, starannie, a co najważniejsze w dość szybkim czasie. Na miejscu zajmujemy się szybką naprawą, wymianą części i innych płynów, jeżeli jest to konieczne. Warsztat samochodowy Szczecin prowadzi także dodatkowe usługi w postaci sprzedaży, wymiany serwisu opon. Samochód powinien przejść wymianę kół przynajmniej dwa razy w roku. Warsztat samochodowy Szczecin oferuje także kompleksową pomoc w naprawie i diagnostyce klimatyzacji.

Warsztat samochodowy Szczecin – dodatkowe działania

Warsztat samochodowy Szczecin to miejsce, gdzie nie tylko nasz pojazd zostanie naprawiony i doprowadzony do porządku. W wielu punktach zgłosić możemy się o każdej porze, potrzebując pomocy drogowej, czy mobilnej. Nasi mechanicy znają się nie tylko na samochodach osobowych, ale także ciężarowych, motocyklach jednośladach i innych. Warsztat samochodowy Szczecin pomaga także klientom w wycenie szkód, sporządzeniu wycen napraw, a także w wypełnieniu zgłoszeń do ubezpieczycieli w celu likwidacji.