Często psuje ci się auto? Jak na pecha jeszcze w najmniej odpowiednim czasie, ostatnio podczas jazdy autostradą zapaliły się na czerwono kontrolki i samochód się zatrzymał, co naraziło cię na duże koszty, gdyż pojazd był holowany do najbliższego mechanika. Niestety i on nie poradził sobie z naprawą, bo samochód znowu uległ awarii. Wybierz warsztat Szczecin.

Warsztat Szczecin – precyzyjna i dokładna diagnostyka

Warsztat Szczecin w swoim wyposażeniu ma najlepszy i najnowocześniejszy komputer diagnostyczny, który drobiazgowo zbada samochód i szczegółowo określi awarię. Ponadto warsztat Szczecin posiada doskonałą wyważarkę, czy też montażownice i wiele innych, dlatego każda praca wykonana jest z dokładności
i precyzją.

Warsztat Szczecin – najlepsi mechanicy, którzy poradzą sobie z każdą usterką, czy naprawą

Warsztat Szczecin zatrudnia tylko najlepszych fachowców, którzy dysponują zarówno wiedzą, jak i posiadają praktykę, stąd nie ma dla nich awarii nie do naprawienia.Warsztat Szczecin do napraw używa tylko oryginalnych części, które są rekomendowane przez producentów oraz wykonane z najlepszej jakości materiałów, w tym stali ocynkowanej odpornej na korozje.
Warsztat Szczecin na swoje usługi udziela gwarancji oraz wystawia zarówno paragony, jak i na specjalne życzenia klientów fakturę Vat.
Warsztat Szczecin przed naprawą wykonuje darmowy kosztorys, dopiero po jego zaakceptowaniu mechanicy przechodzą do naprawy.
Warsztat Szczecin wykonuje swoje usługi zawsze terminowo, gdyż szanuje czas swoich klientów.
Wybierz warsztat Szczecin i ciesz się doskonale wykonaną pracą.