Wynajem autokarów Kraków

Wynajem autokarów Kraków

Wynajem autokarów Kraków to usługa najczęściej skierowana do firm, które często organizują wycieczki wieloosobowe. Istnieje możliwość oczywiście wynajęcie przez osobę prywatną. Wynajem autokarów Kraków posiadają jedynie nowoczesne, wygodne autokary, dzięki czemu podróż będzie przyjemna, nie męcząca. Cały proces wynajęcia nie jest trudny i często dochodzi do uzgodnienia w ten sam dzień. Formalności są proste, całość szybka i bezpieczna dla obu stron.

Wynajem autokarów Kraków – co oferuje?

Wynajem autokarów Kraków posiada w swojej ofercie wiele pojazdów. W zależności od ilości osób, od czasu podróży, firma zaproponuje odpowiedni dla zlecenia. Wynajem autokarów Kraków posiada jedynie autokary wysokiej klasy, z odpowiednim wyposażeniem i bardzo dobrym stanem technicznym. Wynajem autokarów Kraków do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Możliwe są przewozy osób w kraju, jak i za granicę. Uczestniczymy w organizowaniu wycieczek szkolnych, na wystawy, targi i inne miejsca. Często posiadamy zlecenia z różnych biur podróży. Istnieje także możliwość wynajecia na obsługę imprez sportowych, weselnych i innych.

Wynajem autokarów Kraków – dodatkowo

Wynajem autokarów Kraków nie jest kosztownym zleceniem. Każde zlecenie ustalane jest indywidualnie. Ceny uzależnione są od rodzaju autokaru, liczby osób, a także trasy podróży. Na początku zazwyczaj ustalana jest cena wynajmu, później dodatkowo doliczane są koszty kilometrów, noclegów (jeśli długi okres wycieczki). Wynajem autokarów Kraków to idealne rozwiązanie na komfortową podróż w większej ilości osób. jednak jest to usługa dość popularna, dlatego lepiej w wcześniejszym terminie zgłosić rezerwacje.