Kupiłeś samochód w Szwajcarii za pośrednictwem komisu w Białymstoku i jego sprowadzenie będzie Cię drogo kosztować szczególnie, że opłaty celne są wysokie. Ponadto musiałbyś dokupić dodatkowe ubezpieczenie samochodu w Szwajcarii, co wiąże się horrendalnymi kosztami w porównaniu do tych, które poniesiesz w Polsce.
Jeśli nie dysponujesz aż tak dużą gotówką możesz zdecydować się na wynajem autolawet Białystok.

Wynajem autolawet Białystok – przewóz sprzętu i maszyn budowlanych

Jeśli wynajmujesz maszyny budowlane od jednego z producentów, nie musisz dodatkowo płacić tej samej firmie za ich transport na lawecie. Zaoszczędzisz pieniądze jeśli skorzystasz z wynajmu autolawet Białystok. Dzięki wynajmowi autolawet Białystok przewieziesz maszyny budowlane i zabezpieczysz je pasami. Wszystkie przewozy w ramach wynajmu autolawet Białystok są ubezpieczone na wypadek nieszczęśliwych wypadków.

Wynajem autolawet Białystok – pomoc w przypadku awarii samochodu podczas wakacji zagranicznych

Jeśli masz wykupione ubezpieczenie AC, a zepsuł Ci się samochód na wakacjach za granicą, możesz skorzystać z darmowej lawety z Polski. Jeśli mieszkasz w okolicach Białegostoku skorzystaj z wynajmu autolawet Białystok. Pozwoli Ci to na przewiezienie twojego samochodu do Polski, prosto do warsztatu. Wynajem autolawet Białystok zapewnia stałe przeglądy techniczne swoich lawet i gwarantuje o ich bezpieczeństwie. Cena wynajmu autolawet Białystok zależna jest od ilości kilometrów. Wynajem autolawet Białystok jest zawsze do twojej dyspozycji, niezależnie od pory dnia, czy nocy.