Wynajem samochodów razem z lawetą jest kosztownym przedsięwzięciem. Lepszym rozwiązaniem jest wynajem autolawet Białystok dzięki któremu sam zostaniesz kierowcą lawety i odbierzesz potrzebny pojazd. Jedynym dokumentem który musisz mieć przy sobie jest prawo jazdy kat. B.

Wynajem autolawet Białystok – sprowadź samochód z zagranicy

Jeśli twój samochód uległ awarii za granicą usługa lawetowania go do Polski przez firmę wykonującą niezbędną naprawę będzie droga. Lepiej więc zdecydować się na wynajem autolawet Białystok. Dzięki temu samochód z granicy sam przewieziesz do swojego zaufanego warsztatu samochodowego. Także w sytuacji, kiedy kupiliśmy samochód, możemy go przewieźć z zagranicy na lawecie do miejsca zamieszkania. Wynajem autolawet Białystok daje nieograniczone możliwości. Dzięki wynajmowi autolawet Białystok przewieziesz także maszyny budowlane. Założyłeś działalność gospodarczą i sprzedajesz quady i skutery? Wynajem autolawet Białystok pozwoli Ci na przewiezienie ich do klienta bez szwanku. Możesz się zdecydować także na wynajem autolawet Białystok długoterminowy.

Wynajem autolawet Białystok – zawsze bezpiecznie z ubezpieczonym przewozem

Autolawety przechodzą regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu masz pewność, że wynajem autolawet Białystok jest bezpieczny. Wynajem autolawet Białystok zapewnia także profesjonalną zabudowę lawet, dzięki czemu transport na pewno dojedzie do celu bez przykrych niespodzianek. Firma oferująca wynajem autolawet Białystok posiada cennik dostosowany do potrzeb klienta, gdyż wynajem lawety oferowany jest w konkurencyjnych cenach.