Wyobraź sobie, że swobodnie poruszasz się po zakorkowanej Warszawie. Marzenie? Niekoniecznie ponieważ powstają już inicjatywy biznesowe, które mogą wpłynąć na zmniejszenie się liczby samochodów w mieście. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa to tzw. carsharing, biznes nowy w naszym kraju, który dopiero raczkuje, ma jednak szansę na duży rozwój także w innych miastach Polski, wzorem miast na zachodzie Europy.

Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa – na czym polega carsharing?

Ktoś wpadł na świetny pomysł, jak zmniejszyć liczbę samochodów w stolicy Polski. Wystarczy ściągnąć aplikację do telefonu 4 mobility i wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawajest już możliwy. Do rejestracji w aplikacji wystarczy tylko prawo jazdy i dane karty płatniczej, a także przelew złotówki. Potem możemy korzystać z bazy floty firmy oferującej wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa.

Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa – dwa rodzaje rezerwacji

Firma oferuje usługę 4mobility otwarty, w której rezerwujesz samochód z bazy, który znajduje się najbliżej Ciebie i masz 15 minut na dotarcie do samochodu, wyciągnięcie kluczyka ze schowka i uruchomienie silnika. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa każe wybrać długość, na jaką wypożyczamy samochód, płatności dokonujemy przy pomocy karty skorelowanej z aplikacją. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa to także druga usługa- 4mobility bazowy, która daje możliwość zaplanowania skorzystania z floty samochodów z wyprzedzeniem, a nie pod wpływem chwilowej, nagłej potrzeby, jak w przypadku pierwszej usługi. Opłata naliczana jest za czas spędzony w aucie i przejechane kilometry. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa zapewnia zatankowane auta, które można „wziąć” z ulicy bądź z bazy. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa daje także możliwość skorzystania z auta przez kilka dni, po których odstawia się je w wybrane w bazie miejsce.