Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa

Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa

Wyobraź sobie, że swobodnie poruszasz się po zakorkowanej Warszawie. Marzenie? Niekoniecznie ponieważ powstają już inicjatywy biznesowe, które mogą wpłynąć na zmniejszenie się liczby samochodów w mieście. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa to tzw. carsharing, biznes nowy w naszym kraju, który dopiero raczkuje, ma jednak szansę na duży rozwój także w innych miastach Polski, wzorem miast na zachodzie Europy.

Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa – na czym polega carsharing?

Ktoś wpadł na świetny pomysł, jak zmniejszyć liczbę samochodów w stolicy Polski. Wystarczy ściągnąć aplikację do telefonu 4 mobility i wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawajest już możliwy. Do rejestracji w aplikacji wystarczy tylko prawo jazdy i dane karty płatniczej, a także przelew złotówki. Potem możemy korzystać z bazy floty firmy oferującej wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa.

Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa – dwa rodzaje rezerwacji

Firma oferuje usługę 4mobility otwarty, w której rezerwujesz samochód z bazy, który znajduje się najbliżej Ciebie i masz 15 minut na dotarcie do samochodu, wyciągnięcie kluczyka ze schowka i uruchomienie silnika. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa każe wybrać długość, na jaką wypożyczamy samochód, płatności dokonujemy przy pomocy karty skorelowanej z aplikacją. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa to także druga usługa- 4mobility bazowy, która daje możliwość zaplanowania skorzystania z floty samochodów z wyprzedzeniem, a nie pod wpływem chwilowej, nagłej potrzeby, jak w przypadku pierwszej usługi. Opłata naliczana jest za czas spędzony w aucie i przejechane kilometry. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa zapewnia zatankowane auta, które można „wziąć” z ulicy bądź z bazy. Wynajem samochodów krótkoterminowy Warszawa daje także możliwość skorzystania z auta przez kilka dni, po których odstawia się je w wybrane w bazie miejsce.