Jeśli często latasz samolotem i wydajesz na drogie taksówki, powinieneś pomyśleć o dobrej alternatywie. Zamawiając taksówkę na konkretną godzinę nigdy nie masz pewności, że zjawi się o czasie, zwłaszcza, że ruch w kierunku lotniska jest wzmożony. Aby nie tracić pieniędzy na drogą taksówkę i czasu na oczekiwanie na jej przyjazd skorzystaj z wynajmu samochodu na lotnisko. Sam zaplanujesz o której wyjedziesz, a ponadto zostawisz samochód na parkingu przy lotnisku.

Wynajem samochodu na lotnisko – wypożyczalnie, które mają swoje punkty przy terminalach

Możesz wprawdzie skorzystać z własnego samochodu i zostawić go na parkingu przy lotnisku, będziesz jednak wtedy musiał zapłacić za czas postoju. Firmy oferujące wynajem samochodu na lotnisko, często mają swoje punkty przy terminalach, a dodatkowo wykupione miejsca parkingowe. Dzięki czemu poniesiesz koszt wynajmu samochodu na lotnisko, nie poniesiesz jednak kosztu opłaty parkingowej.

Wynajem samochodu na lotnisko – wygoda i funkcjonalność

Wynajem samochodu na lotnisko daje pewność, że jest to samochód stosunkowo nowy, poddawany regularnym przeglądom, dlatego ryzyko, że ulegnie awarii w drodze maleje prawie do zera. Cała flota w ramach wynajmu samochodów na lotnisko ma niezbędne ubezpieczenia OC, AC i NNW. W ramach wynajmu samochodu na lotnisko masz do dyspozycji wbudowany system GPS, a także radio samochodowe, które umili Ci podróż. Cena wynajmu samochodu na lotnisko zależna jest od modelu samochodu, a także wykupionego dodatkowego wyposażenia, np. w postaci fotelika, jeśli podróżujemy z dzieckiem. Wynajem samochodu na lotnisko pozwoli nam bez problemu zdążyć na odprawę pasażerów lotu.