Wypożyczalnie samochodów Białystok są ratunkiem, kiedy jesteśmy poszkodowanymi w wypadku w rejonie miasta, a mechanik nie ma akurat dostępnego samochodu zastępczego. Przy ponad dwudziestu wypożyczalniach samochodów Białystok z pewnością znajdziemy samochód, który będzie nam odpowiadał, szczególnie, że w tym przypadku cenę najmu pokryje OC sprawcy wypadku. Choć zwykle wypożyczalnie dla takiej usługi mają przeznaczone nie wszystkie, a tylko niektóre modele, to
i tak wybór jest znaczny.
Jeśli po prostu potrzebujemy samochodu, ponieważ przykładowo, wróciliśmy właśnie z zagranicy i chcemy go wykorzystać, aby dojechać do domu i odwiedzić kilkoro znajomych, bez konieczności płacenia za drogie taksówki.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – promocje i oferty specjalne na wynajem samochodów osobowych

Wiele wypożyczalni samochodów Białystok ma oferty weekendowe, które są korzystniejsze od wypożyczenia na 2-3 dni. Poza tym jeśli wypożyczamy samochody w Białymstoku na więcej niż jeden dzień, mamy pewność, że cena najmu za dzień spada, zgodnie z zasadą im więcej dni wypożyczenia, tym mniejsza cena za dzień.
Dodatkowo wypożyczalnie samochodów Białystok oferują możliwość wypożyczenia samochodu, który zostanie dla nas podstawiony w wybrane miejsce. Za niektóre lokalizacje trzeba zapłacić dodatkowo, inne są darmowe. Zamawiając samochód z wypożyczalni, rezerwacji możemy dokonać online, poprzez stronę internetową konkretnej firmy i wypełnienie stosownego formularza, gdzie podajemy oprócz okresu wypożyczenia, także model samochodu oraz miejsce, z którego chcemy go odebrać. Przyjeżdżając z zagranicy możemy więc wszystkie formalności załatwić online, a na miejscu tylko odebrać samochód.

Wypożyczalnia samochodów Białystok – wypożyczalnia także samochodów dostawczych i luksusowych

Jeśli chcemy wypożyczyć samochód na szczególną okazję, możemy wybrać z pośród modeli luksusowych, tj. Mercedes GLC. Wypożyczalnia samochodów Białystok oferuje także wynajem samochodów sportowych, tj. Porsche, czy Lamborghini. Jeśli rozpoczęliśmy działalność gospodarczą i nie mamy jeszcze własnej floty, a leasing nie może nas jeszcze objąć możemy skorzystać z wypożyczalni samochodów Białystok.