Kiedy mieszkamy w okolicach Katowic i potrzebujemy samochodu na szczególną okazję, np. na wesele lub wracamy samolotem do domu i lądujemy na lotnisku Katowice-Pyrzowice, możemy skorzystań z szerokiej oferty wypożyczalni samochodów Katowice. Oferta dwudziestu wypożyczalni samochodów z pewnością pozwoli nam wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Wymarzony samochód możemy użytkować przez kilka dni, na okres zawartej umowy. Dzięki temu na czas pobytu w kraju mamy środek lokomocji, który nas nie ogranicza. Możemy zrezygnować z ulgą z rozkładów jazdy i oczekiwania długie godziny na peronach, na kolejny pociąg. Wypożyczalnie samochodów Katowice zapewniają nam wygodę podróżowania.

Wesele z wypożyczalniami samochodów Katowice – samochody luksusowe, sportowe i retro

Jeśli marzy nam się wesele w stylu gwiazdy Formuły 1, za odpowiednią opłatą, która w przypadku wesel ustalana jest indywidualnie, wypożyczalnie samochodów Katowice mogą zaproponować nam m. in. Porsche lub Lamborghini. Za wynajem samochodu sportowego z górnej półki, będziemy musieli zapłacić od 3500-5000 zł za jeden dzień (ok. 8 godzin). Decydując się na eleganckie BMW 3, będziemy musieli zapłacić ok. 250 zł za dobę w zwykłej ofercie, a w ofercie na wesele odpowiednio więcej, gdyż firmy oferują wynajem samochodów wraz z kierowcą. Jeśli ktoś ma potrzebę przeniesienia się w czasie uroczystości do innej epoki znajdzie wypożyczalnie samochodów Katowice oferujące samochody zabytkowe, tj. Lincoln Excalibur, czy Cadillac 61.

Wypożyczalnie samochodów Katowice – promocje świąteczne i weekendowe

W okresach świątecznych, czy noworocznym, wypożyczalnie samochodów Katowice oferują specjalne promocje, dzięki którym przy wypożyczeniu samochodu na kilka bądź kilkanaście dni będziemy mieli gratis jeden lub dwa dni użytkowania samochodu. Dodatkowo nie ma tzw. kilometrówki, czyli jeździmy tyle ile chcemy. Płacimy za koszt paliwa i wynajem na określoną ilość dni. Oferty weekendowe wypożyczalni samochodów Katowice to okazja zaoszczędzenia nawet 30% regularnej ceny. Jeśli wracamy na weekend do Polski, po pracowitym tygodniu za granicą, będzie to świetny wybór.