Organizujesz wieczór panieński i potrzebujesz samochodu. Chcesz wypożyczyć oryginalny samochód, który zaskoczy twoich gości. Wypożyczalnia samochodów Pruszków ma ofertę skrojoną dla twoich potrzeb.

Wypożyczalnia samochodów Pruszków – zajedź limuzyną w wybrane miejsce

Stawka za wypożyczenie samochodu naliczana jest godzinowo i zależna od długości wypożyczenia oraz modelu wybranego pojazdu.
Do dyspozycji wśród floty wypożyczalni samochodów Pruszków są ekskluzywne mercedesy, nowoczesne Hummery i wiele innych modeli.

Wypożyczalnia samochodów Pruszków – skorzystaj z floty samochodów osobowych

Masz do wyboru samochody różnych klas, które nadają się na przejażdżkę po mieście, a także wyjazd w góry, czy nad morze. Otrzymujesz samochód zatankowany i ubezpieczony. Ponadto wypożyczalnia samochodów Pruszków zadbała o wbudowanie do samochodów systemu GPS, dzięki czemu zawsze dotrzesz bez przeszkód w wybrane miejsce. Ceny wynajmu zaczynają się od 80 zł za dobę. Przy większej ilości dni wypożyczalnia samochodów Pruszków oferuje rabaty.

Wypożyczalnia samochodów Pruszków – samochód dostawczy w niskiej cenie

Jeśli miałeś wypadek w okolicach Pruszkowa, a najbliższy mechanik nie ma w swoje flocie samochodu zastępczego dostawczego, możesz skorzystać z usług wypożyczalni samochodów Pruszków. Gdy nie jesteś sprawcą wypadku, koszt wynajmu samochodu dostawczego pokrywa OC sprawcy.
Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który dopiero rozpoczął swoją działalność i nie możesz wziąć samochodów w leasing, wypożyczalnia samochodów Pruszków zaprasza Cię do skorzystania ze swojej floty samochodów dostawczych.