W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze jest wypożyczanie samochodów. Korzystają z tej usługi zarówno firmy jak i osoby prywatne, gdyż jest to bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie w wielu sytuacjach.
Jesteś tutaj przejazdem? Wypożyczalnia samochodów Tarnów rusza z pomocą! Warto skorzystać z naszych usług, aby zwiedzić Tarnów czy też Małopolskę, gdzie jest wiele pięknych i wartych odwiedzenia miejsc. Między innymi Kraków, Zakopane, Wierchomla i piękne okolice Beskidu Sądeckiego. Jak powszechnie wiadomo Małopolska charakteryzuje się dużą ilością wspaniałych terenów, a głównym celem wycieczek w nasze okolice są góry. Więc może marzy Ci się spacer po górach, chciałbyś zabrać rodzinę na wycieczkę? W tej sytuacji oferujemy Państwu wysokiej klasy samochody osobowe oraz busy.
Ponadto w życiu spotykają nas inne różne sytuacje losowe, między innymi uszkodzony samochód u mechanika. Kiedy nie masz jak dojechać do pracy, a komunikacji miejskiej nie lubisz lub nie jest Ci po drodze, wiemy co robić! Idealnie sprawdzi się tu nasza firma wypożyczalnia samochodów Tarnów. Nasze usługi pozwolą Ci na wygodne przemieszczanie się w świetnej cenie i samochodami, których stan techniczny jest pewny!
Bywa czasem również tak, że planujemy wyjazd na weekend, czy na wakacje a nie jesteśmy pewni stanu technicznego naszego pojazdu, wówczas my oferujemy Ci wysokiej jakości samochody zawsze w świetnym i sprawdzonym stanie. Co robić? Odwiedź placówkę naszej firmy wypożyczalnia samochodów Tarnów, mamy w swojej ofercie wiele samochodów, które jesteśmy w stanie dopasować w zależności do Państwa potrzeb. Jednak warto podkreślić, iż wszystkie nasze samochody cechują się dużą wygodą oraz bardzo dobrym stanem technicznym i wizualnym. Z tego względu oferta ta kierowana jest również dla ludzi, którzy marzą o jeździe sportowym, bądź ekskluzywnym samochodem, którego nie posiadają chociażby nawet ze względu na koszty utrzymania samochodu z dużą pojemnością, opłaty ubezpieczenia czy też w związku z dużym kosztem serwisowania samochodów mniej znanych marek. Dlatego właśnie nasza wypożyczalnia samochodów Tarnów pragnie umożliwić Państwu wynajem wymarzonego samochodu za niewygórowaną cenę i na korzystnych dla Państwa warunkach. Wówczas jedyną rzeczą, która Państwa interesuje to zbiornik paliwa, nic więcej!
Oferujemy również wynajem ekskluzywnych samochodów do ślubu, czy też na inne imprezy okolicznościowe. Z przyjemnością zatem udostępniamy dla naszych klientów wymarzone samochody, po prostu pomagamy spełniać marzenia!

(Przeczytaj również wpis: WYPOŻYCZALNIA AUT)

Jeśli planujesz wybrać się na wakacje czy też ferie zimowe większym gronem, a jedyne auto jakie masz do dyspozycji to samochód osobowy – my przybywamy z odsieczą. W ofercie wypożyczalni samochodów Tarnów mamy również busy przystosowane do jazdy dla większej ilości osób właśnie z myślą o podróżujących. Inne zastosowanie busów to przewożenie gości weselnych.
Oferta skierowana jest również do właścicieli dużych firm ubezpieczeniowych, dzięki nam mają Państwo możliwość udostępniania swoim klientom samochodów zastępczych. Warto podkreślić, iż współpraca z nami zawsze jest podejmowana na bardzo korzystnych warunkach. Współpraca z naszą firmą jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż korzystanie z usług leasingowych, bądź branie kredytów na kupno samochodów. Również jeśli chodzi o inne większe firmy chcące zapewnić swoim pracownikom samochody służbowe, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Posiadamy świetne oferty i pakiety związane z długoterminowym wypożyczeniem samochodu.

Jeśli jednak nie korzystałeś nigdy z usług wypożyczalni samochodów Tarnów i nie wiesz czego się spodziewać, pragniemy pokrótce wyjaśnić Ci jak wygląda cała procedura.
Za każdym razem przy rezerwacji samochodu, niezależnie od formy (mailowo, telefonicznie czy przez stronę mailową) dostaniemy informację o cenie. Kolejną opłatą jest kwestia depozytu, wysokość depozytu zależna jest głównie od klasy wypożyczanego przez nas samochodu. Nie należy się jednak przestraszyć tej opłaty, gdyż inaczej jest to KAUCJA ZWROTNA. W tym przypadku jest możliwa opłata zarówno gotówką jak i kartą. Do precederu wypożyczania samochodu w naszej firmie wypożyczalnia samochodów Tarnów, należy przygotować odpowiednie dokumenty, czyli:
-dokument tożsamości,
-dokument potwierdzający prawo do kierowania samochodami (prawo jazdy kategorii B).
Oraz ważną kwestią przy wypożyczaniu samochodów „na firmę” jest okazanie dokumentów związanych z działalnością gospodarczą i uprawnieniami.
Warto jednak wspomnieć, iż wypożyczanie samochodów w naszej firmie to nieskomplikowana i przyjemna procedura oraz łatwa w rozumieniu umowa.

Wypożyczalnia samochodów Tarnów to firma przyjazna dla każdego, nasz zespół składa się z świetnie wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią doradzić w doborze odpowiedniego samochodu specjalnie dla potrzeb naszych klientów i według podanych parametrów. Naszą firmę cechuje profesjonalizm oraz ugodowy stosunek do klientów, posiadamy świetne oferty zarówno dla osób prywatnych jak i dla klientów biznesowych, prowadzących działalność gospodarczą.
Nasze samochody są w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, posiadają aktualne ubezpieczenie OC, AC i Assistance. W zależności od potrzeb, posiadamy do Państwa dyspozycji samochody o różnych stopniach wyposażenia i komfortu, co wiąże się też z przeznaczeniem wypozżyczanego samochodu. Pragniemy również poinformować, że wypożyczalnia samochodów Tarnów ciągle się rozwija, a naszą ofertę samochodów cały czas poszerzamy o coraz nowsze i lepiej wyposażone samochody.
Oferujemy Państwu fachowe doradztwo w kwestii doborze odpowiedniego dla Państwa samochodu oraz świetne oferty przy podjęciu stałej współpracy z wypożyczalnia samochodów Tarnów.

Po więcej informacji zapraszamy do naszej placówki.
Zachęcamy do współpracy!