Xenon serwis to miejsce, gdzie każdy może nabyć części wchodzące w skład oświetlenia xenonowego, m. in. przetworniki, żarniki, zapłonniki, soczewki, żarówki różnych firm dam odpowiadającym. Xenon serwis oferuje także możliwość naprawy, wymiany w samochodzie w siedzibie firmy. Oczywiście istnieje możliwość wysyłki części w różne części kraju, jak i za granicę. Znajdziemy tutaj fachową pomoc, wykwalifikowany o doświadczony personel, a także szybką realizację zamówień.

Xenon serwis informuje jak należy odróżnić oryginalną żarówkę od chińskiego zamiennika

Na rynku znaleźć możemy wiele żarówek, różnych firm, różnych jakości, ale także znajduje się wiele zamienników, które są gorszej jakości i krócej służą nam w użytkowaniu. Xenon serwis podaje nam łatwy i szybki sposób jak można rozróżnić podróbkę za pomocą zwykłego magnesu. Można znaleźć nawet filmiki pokazujące, że oryginalna część szybko i mocno przytwierdza się do magnesu. Natomiast chińska podróbka nie reaguje w żaden sposób na magnes. Xenon serwis posiada tylko i wyłącznie oryginalne części, znanych i polecanych firm, które służą przez dłuższy okres użytkowania.

Xenon serwis- dodatkowe usługi

Xenon serwis posiada także możliwość skorzystania z dodatkowych usług, np. regeneracja lamp. Każdy z nas wie, że po dłuższym czasie użytkowania lampy tracą swoje właściwości, co wiąże się z mniejszą ilością światła emitowanego. Xenon serwis jest w stanie zregenerować lampę, a także wypolerować odpowiednio klosz. Często pomocną usługą, jest także adaptacja amerykańskiego oświetlenia u samochodów sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych, do wymogów europejskich. Xenon serwis może pomóc w wielu sytuacjach związanych z oświetleniem.